Kartal Su Kaçağı Tespiti – 79 TL

İstanbul’un Kartal ilçesinin tüm semtlerinde Kartal su kaçağı tespiti sorununun giderilmesi ve onarım sonrası düzeltme uygulamaları modern cihazlar kullanılarak, profesyonel ekiplerimizle, kısa sürede ekonomik tarifelerle yapılabilmektedir. Düzenli olarak servis hizmeti onarım sonrasında yapılarak olası sızıntıların sonsuza kadar önüne geçebilirsiniz. Su sızıntıları rutubet kokuları ve yüksek hasarlı gereksiz
tamirat masrafları artık tarihe karıştı.

 Su kaçağı nasıl meydana gelir?kartal su kaçağı tesisatçısı

Evlerimizin gider borularında ekseriyetle girişler ve bağlantı yerlerinde kaymalar, kırılma veya çatlaklar oluşabilir. Borulardaki tıkanmalar ve çatlaklardan geçen kimyasallar ve atıklar bu çatlak ve kaymaların derinleşmesine ve zamanla oluşan sızıntının küflenmeyle birlikte rutubetli bir kokunun ortaya yayılmasına sebep olabilir.

Aynı durum bina giderleri içinde geçerlidir bina gider sorunları geri dönülmez sıkıntılar açabileceğinden genellikle rutubet kokusu duyulduğunda anlaşıldığı için anında Kartal, Atalar veya Esentepe semtlerinden ve tüm semtlerden arıza ihbar hattımızı arayarak bildirmeniz size çok ciddi zaman kazandırabilir.

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Dünya çapında yaygın olarak kullanılan görüntülü kaçak tespiti yapan özel cihazlar asla görme şansınızın olmadığı giderlerin uzak köşelerine kadar görüntü alarak su kaçağı bulma tam olarak doğru tespit edilir ve bu sayede gereksiz kırma ve tamir etme zorunluluğu da ortadan kalkmış olur.kartal su kaçağı tespiti

Bununla birlikte bazen bina dışında çok uzak bölümlerde oluşan çatlaklar sorun yaratabilir. Bunun için de ses dalgalarını kontrol ederek en ufak ses değişikliğini tespit eden dinleme cihazları kullanılarak rutin seslerin dışında sızıntılardan dolayı oluşan seslerin dinleme cihazına mutlak yansıması ile kamera ile görüntü elde edilemese bile mutlak su kaçağı tespit edilir ve sorun çözümlenir.

Su kaçağı bulma ve onarım süreci;

Modern cihazlarla Kartal su kaçağı tespiti nokta atışı yapılarak kısa zamanda bulunduktan sonra bina yapı ve tesisat konusunda uzmanlaşmış ustalarımız yine çok ekonomik fiyatlar karşılığında tüm tamirat işlemlerinizi de yapmakta. Tespit ve onarımı birlikte yaptırdığınız zaman ve ekstra onarım masraflarına maruz kalmadığınız için büyük ölçüde sorununuzu uygun fiyata halledilir. Sürekli olarak yapacağımız kontrollerle meskende bulunduğunuz süre içinde tesisat sorunuyla karşılaşmadan yaşamanın tadını çıkartabilirsiniz. Kartal, Orhantepe ya da Soğanlık semtinden tüm yakın çevreden bizi arayarak uzman ekiplerimizin ev işyeri gibi tüm dairelere gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ne kadar sürede kaçak tespiti yapılır?

Kullandığımız cihazlar ile Kartal su kaçağı tespiti konusunda iddialıyız. Topselvi, Uğur Mumcu veya Yakacık gibi kartalın tüm semtlerinden kaçak ihbarı geldiğin zaman müşteri hizmetleri görevlimiz size bir takım sorular sormaktadır. Büyük ölçüde sorunun ne olduğunu anlamış olarak olay yerine gelecektir. Eğer sorun tam olarak anlatılmamış bile olsa maksimum bir saat içerisinde sorununuz bulunur. Hatta kolay bir bölgedeyse bitirilmiş ve artık sorunsuz olarak kullanıma hazır hale gelmiş bile olabilir. Bazen zorluk derecesi yüksek arızalarda bu süre uzayabilir.

Su kaçağı tespitinde ufak ipuçları;

kartal su kaçağı bulmaDairenizde vanaların tamamı kapalı konumdayken bile saatiniz dönüyorsa temiz su kaçağı vardır. Aynı durum alt ve üst komşuların tavanlarına bakılarak damlacıklar ve rutubet kokuları kontrol edilerek temiz su kaçağının kimden kaynaklandığı tespit edilebilir

Belirli aralıklarla aynı tarzda su kaçağı gözleniyorsa gider borularında kaçak olma ihtimali vardır. Su kullanıldığında sızma oluyorsa yine gider boruları üzerinde yoğunlaşmak gerekmektedir.

Kombi suyunda sürekli eksilme veya kombinizin su basıncı devamlı olarak düşme çıkma gibi bir sorun yaşanıyorsa bu durumda fazla bir masraf olmadan sadece kombi tesisatı incelenerek su kaçağı tespiti yapılabilir.

Kartal Su Kaçağı Tespiti, sızıntı ve kokuların giderilmesi garantili olarak yapılmakta ve sadece bize telefon etmeniz ile kısa sürede olay yerine ekiplerimiz gelebilmektedir.

0 Comments

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir