Su kaçağının noktasal onarımı:  Sadece kaçağın olduğu noktanın açılıp, borudaki arızalı kesitin değiştirilmesi. Bu opsiyonun maliyeti düşük ve sonucu güvenlidir. Dilerseniz, özellikle değerli  ve eski, yeniden temin edilmesi zor desenlere sahip fayansları ileri teknoloji  ürünü cihazımız ile kırmadan yerinden çıkartıp, boruya mekanik tamir yapıyor ve fayansı yerine koyuyoruz.

 Boru tesisatı yenileme: Kaçak olan boru güzergahının tamamen yenilenmesi. Bu işlem daha önce sıksık kaçak yapan ve eski yöntemlerle tamir edilen  boru tesisatları için en etkili sonucu veren tercihdir.

Borunun içinden sızıntı yapan deliklerin tıkanması: Eğer su tesisatında birden fazla küçük noktasal kaçak varsa, onarım için kaldırılması gereken yer döşemesinin eski haline getirilmesi  çok pahalıya mal olabilir. Uzmanlarımız tarafından tesisat sistemindeki su basıncı kontrol edilir. Eğer normal seviyede ise, borunun içine salınan , delik kapayıcı özelliğe sahip mineral kristal kimyasal ürünümüz  ile borulardaki delikler hiçbir yer kırılıp, açılmadan garantili olarak onarılır.

 Şebeke suyu kaçaklarının tespiti normal şartlarda elektro akustik dinleme, atık su sistemindeki kaçaklar ise robot kameralar ile yapılır, bununla beraber farklı özelliklere sahip cihazlarda su kaçağı uzmanı tarafından başarıyla kullanılmaktadır.

tamir1

tamir2